• Znalezione obrazy dla zapytania uwaga gif

Dni 15, 16 i 17 kwietnia 2019r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I - VII. W tych dniach odbywa się egzamin ósmoklasisty.

Oddział przedszkolny w  dniach 15, 16 i 17 kwietnia pracuje bez zmian.

Dla uczniów rodziców pracujących, jeśli będzie taka potrzeba, zostaną zorganizowane zajęcia świetlicowe.

Dyrektor szkoły zwraca się z prośbą do rodziców, aby do dnia 10 kwietnia zgłaszali takie zapotrzebowanie na zajęcia świetlicowe.

• Szanowni Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kiełkowie zwraca się z prośbą do Rodziców dzieci, którzy ze względu na pracę zawodową lub inny ważny powód potrzebują, aby ich dziecko uczestniczyło w przyszłym roku szkolnym w zajęciach świetlicowych do godz. 16.00 o zgłoszenie tego faktu, w najbliższym czasie, do sekretariatu szkoły.

• Szanowni Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kiełkowie informuje,

że rozpoczęła się rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kiełkowie na rok szkolny 2019/2020.

Zapisy trwają

od 25.02.2019r. do 08.03.2019r.
            Wnioski należy pobrać i składać w sekretariacie szkoły.