• Zapraszamy do świętowania

• 10 listopada w szczególny sposób uczcijmy odzyskaną 104 lata temu niepodległość. Świętujmy radośnie! Świętujmy uroczyście! Świętujmy razem!

• Szanowni Państwo

Dobroć jest czymś zaraźliwym…Dobroć to nie potok słów, czy wielki wysiłek.  Dobroć przede wszystkim wyraża się  w wyrozumiałości, uprzejmości, serdeczności  i gotowości niesienia pomocy innym. Dobroć jest zwiastunem miłości. Do współistnienia  jej na świecie potrzebni są dzisiaj tacy ludzie, jak Państwo, którzy niestrudzenie, nie tracąc pogody ducha, podejmujecie się nowych zadań i wyzwań.

Jesteśmy  ogromnie wdzięczni za pomoc, jaką okazaliście małemu mieszkańcowi Łączek Brzeskich Filipowi Biesiowi.  Dziękujemy za ogromne serce, za pomoc finansową w kwocie 12 050 zł, dzięki której przybliżamy szansę na normalne życie Filipkowi.

Podziękowania kieruję  do Rady Rodziców za inicjatywę, Rodziców, Nauczycieli, Uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu, Pań z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie ciast, ciasteczek i pomoc podczas pakowania.

Proszę przyjąć z serca płynące podziękowania za wrażliwość, serce, za wsparcie okazane Filipkowi.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Z wyrazami szacunku, Elżbieta Bała