• Zachęcamy uczniów klasy ósmej do skorzystania

• Dyktanda.pl zapraszają wszystkich uczniów ósmej klasy na próbne egzaminy ósmoklasisty!

Udostępniamy dla wszystkich chętnych uczniów bezpłatne próbne egzaminy, które zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów, w taki sposób, aby odzwierciedlały standardy egzaminacyjne.

Udostępniliśmy dla Was 34 arkusze z języka polskiego i matematyki w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. Dzięki nim, będziecie mogli w praktyce sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności oraz zyskać cenne wskazówki, co do przygotowań do egzaminu końcowego.

Egzamin próbny dla uczniów ósmej klasy składać się będzie z pytań otwartych i zamkniętych, co pozwoli na zbadanie różnych obszarów wiedzy.Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu uzyskania dodatkowych informacjiBiorąc udział w próbnych egzaminach, zyskasz pewność siebie i unikniesz niepotrzebnego stresu podczas egzaminu ósmoklasisty.