• Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online

• Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których – za darmo! - będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało swoich sił w kodowaniu, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl  i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, Twoje dziecko będzie poznawało tajniki programowania – korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Nie musisz niczego instalować – wystarczy jedno kliknięcie.

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji, więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś. Mamy 1500 miejsc dla 1-, 2- i trzecioklasistów i 1500 dla 4- 5- i szóstoklasistów z całej Polski!

Rejestracja: www.klubmlodegoprogramisty.pl

Kluby Młodego Programisty to element projektu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”.

• Komunikat!

• Komunikat. Szanowni Państwo.

W związku z informacją przekazaną przez pana premiera Mateusza Morawieckiego podczas konferencji w dniu 29.04.2020 roku, dotyczącą zapewnienia opieki w żłobkach, przedszkolach i oddziałach przedszkolnych dzieciom, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie „deklaracji chęci” uzyskania opieki nad dzieckiem.

Kryterium, które kwalifikuje do uzyskania opieki jest następujące:

1. Pozostawanie w stosunku pracy obojga rodziców/rodzica sprawującego wyłączną opiekę, z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

Złożenie deklaracji wyrażającej chęć uzyskania opieki nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem dziecka do grupy przedszkolnej, ze względu na konieczność weryfikacji deklaracji, wynikającą z ograniczonej ilości miejsc w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, związaną z zachowaniem wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

Rodziców, którzy nie spełniają powyższego kryterium, również prosimy o wypełnienie deklaracji w części pierwszej wraz z podpisem.

Wypełnione i podpisane deklaracje należy złożyć w formie elektronicznej przesyłając scan lub zdjęcie na adres mailowy szkoły: sp_kielkow@onet.pl lub poprzez inne przyjęte w placówce formy  komunikacji do dnia 4 maja 2020 r. do godz. 13.00. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się z sekretariatem szkolnym.

Z wyrazami szacunku Agata Trawczyńska

Deklaracja_checi._(1).doc​​​​​​​